× Uwaga! Wszystkie zamówienia powyżej 249 zł wysyłamy za darmo!

O Nas

Jonhnymalboro.pl to gwarancja nowej jakości w dziedzinie sprzedaży militariów i odzieży oraz akcesoriów butów taktycznych. Jesteśmy profesjonalną firmą handlową. W naszej ofercie znajdziesz najlepszy sprzęt, odzież i akcesoria gotowe do realizacji Twoich pasji w dziedzinach takich jak: Survival , Militaria, Paintball, Off-Road, ASG, Trekking oraz wszelkiej innej aktywności profesjonalnej, ekstremalnej, rekreacyjnej i amatorskiej.

Witajcie w sklepie jonhymalboro.pl

Drodzy Państwo! Jesteśmy z Wami od 2008 roku. Nasze doświadczenie wykorzystujemy do tego aby odwiedziny u nas zawsze kończyły się zadowoleniem ze zrealizowanych zakupów.

Staramy się aby nasza oferta zawierała tylko najlepszej jakości towary od najlepszych producentów. Zawsze mamy na uwadze jakość i cenę naszych towarów. Najważniejsze jednak dla nas jest to, abyście Państwo byli zawsze zadowoleni z naszych wspólnych transakcji.

Nasza załoga składa się z osób profesjonalnie podchodzących do swojej pracy. Świadczymy fachowe porady i indywidualną pomoc w doborze produktów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Specjalne dla Państwa nasza firma oferuje szerokie udogodnienia dotyczące odbioru osobistego towaru oraz indywidualnych konsultacji i porad technicznych.

Towary w naszym sklepie fabrycznie nowe i nieużywane. Sprowadzane bezpośrednio od producenta lub od autoryzowanego dystrybutora. Na każdy przedmiot otrzymają Państwo dowód zakupu - paragon lub na życzenie fakturę VAT. Towary sprzedawane w naszym sklepie objęte są gwarancją - 24 miesiące.